אל תוותרו על ייעוץ משכנתא

אנשים רבים מוצאים את עצמם שהם צריכים לקחת משכנתא בגובה כזה או אחר כדי להצליח לקנות לעצמם נכס, בין אם מדובר על נכס לצורך מגורים ובין אם מדובר על נכס שהם רוצים לקנות לצורכי השקעה.

על מנת שהבנק ייתן לכם משכנתא אתם צריכים להציג הון עצמי ואת יכולות ההכנסה שלכם ועוד הרבה מסמכים אחרים, כך שבהחלט ניתן לראות שמשכנתא זה לא עניין של מה בכך. תוכלו לקחת לעצמכם ייעוץ משכנתא מקצועי וטוב, והאמת היא שכדאי שתעשו את זה, כי ייעוץ המשכנתא יכול גם להיות נוח מבחינת הבירוקרטיה וגם חסכוני ביותר מבחינת הכסף.

תפקיד ייעוץ המשכנתא

ייעוץ משכנתא זה ייעוץ של אדם שלמעשה מייצג אתכם בפני הבנק, ויש ליועץ המשכנתא שני תפקידים עיקריים. התפקיד הראשון שלו הוא לבנות תמהיל משכנתא שיהיה לכם נוח מבחינה כלכלית, כלומר להתאים את החזרי המשכנתא ליכולות שלכם, והתפקיד השני הוא להשיג לכם ריבית טובה. יועץ משכנתא טוב הוא אדם שיש לו ניסיון רב והוא אדם שיכול לגרום לכך שהלקוחות שלו ישלמו הרבה פחות ריבית על ההלוואה הגדולה של חייהם, ולכן היועץ יכול לגרום לכך שאתם תחסכו הרבה מאוד כסף על כל המשכנתא.

לבחור יועץ טוב

יש הרבה אנשים שעוסקים בתחום של ייעוץ משכנתאות, ואין ספק שאתם צריכים לבחור לעצמכם אדם שיש לו ניסיון רב. יש לשים לב היטב לכך שהאדם שבו אתם בוחרים לא פועל תוך ניגוד אינטרסים, כלומר, שהוא לא ירצה "למצוא חן" בעיני הבנק רק בגלל שהוא עתיד לעבוד עם אותו הבנק גם בעתיד עבור לקוחות אחרים. יועץ המשכנתא שלכם צריך לחשוב על טובתכם האישית ועליכם לבחור אותו בקפידה רבה כדי שהתהליך יהיה יעיל.