טפט לשיש

כולנו יכולים להסכים ששיש אינו דבר חדש. זה היה מוצר הבנייה הנצרך ביותר ביוון העתיקה, שבנו מבנים מלכותיים שעדיין עומדים עד היום. טפט לשיש יוקרתי, אלגנטי וגמיש מטבעו, והוא קיים באופן מעודן ומפואר, כזה שיתאים לכל שיש.

טפט לשיש

הוורידים והמערבולות הייחודיים של טפט השיש, מוסיפים אפקט חזותי בעל מרקם המנוגד לגימור הסאטן החלק שלו. יש מעט מאוד חומרים המעוררים חיים יוקרתיים בצורה פשוטה ויעילה כמו שיש; סמל עולמי של טעם מעודן ותחכום. 

כדי לצפות את השיש בטפטים יוקרתיים נוספים כמו עיצוב השיש, או פשוט לקבל השראה מכמה אבני שיש מדהימים, מעצבי פנים יוכלו לתת לכם את האמירה שלהם בכל מה שקשור לעיצוב השיש שלכם על ידי טפט מתאים.

חדשו את קירות המטבח על ידי טפט ייחודי

מחליטים לחדש את הקירות אבל לא בטוחים אם לצבוע או לטפט? להלן, הנה כמה יתרונות וחסרונות שיש בכל אפשרות. 

חללים רבים המעוצבים היטב, משלבים בעיצוביהם גם צבע וגם טפט. לאחר ששקלנו את כל הגורמים, אנו מאמינים שתחליטו שטפט מוסיף צבע, עיצוב ואופי לחדר, שצבע פשוט לא יכול לעשו עבורו, וזה יכול להיות אפשרות חסכונית יותר בטווח הארוך. 

אם אתם מחפשים באתר קלי קלות מוצרים לבית צבע מאוד ספציפי או רוצים להשאיר את האפשרות לשנות צבעים מדי פעם, אולי כדאי לכם לחשוב על אפשרות של יישום טפט שניתן לצבוע. עם אינספור אפקטי טקסטורה ועיצובים לבחירה, זה הטוב ביותר עבורכם.

היתרונות של טפט

טפט, יכול להחזיק מעמד עד 15 שנים ומעלה, מה שהופך אותו לחסכוני בטווח הארוך. (טפט התלוי כהלכה יחזיק מעמד פי 3 מהזמן שהצבע יחזיק), כמו כן, טפט נדבק בקלות ובצורה חלקה לקירות.