מה תפקידו של משרד אדריכלים בפרויקט שלכם?

החלטתם לקחת את כל החשבונות הכספיים שצברתם לאורך שנים ולהפוך אותם להשקעה בתחום הנדלן שתשרת את המשפחה שלכם בהווה ובעתיד. זאת לכשעצמה היא החלטה מאתגרת מאוד שדורשת מכם לפנות זמן ומאמצים כדי לבחור סוג ההשקעה הנכון ביותר לצרכים שלכם. אבל אם החלטתם שאתם רוצים לבנות נכס חדש, הדבר החכם ביותר לעשות הוא פשוט משרד אדריכלים וביחד עם צוות המשרד לצאת בתהליך ההקמה של הפרוייקט שלכם ולעבוד בצורה משותפת עד שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית. אבל מה הוא בדיוק תפקידו של משרד אדריכלים בפרויקט בנייה של נכס חדש? בין שמדובר בבית ובין שמדובר על נכס מסחרי להשקעה, משרד אדריכלים הוא גורם משמעותי הם חייבים להכיר לאורך הדרך.

שלושת תחומי העיסוק של משרד אדריכלים מקצועי

  1. ההיכרות עם השטח – כדי לייצר את הנכס המושלם כמו שאתם רואים אותו, משרד אדריכלים מבקש להכיר לעומק את הקרקע ואת הסביבה שבה אתם רוצים לבנות את הנכס שלכם.
  2. התכנון והשרטוט – השרטוט הוא השלב החשוב ביותר שאתם צריכים להשלים לפני תחילת העבודות בצורה רצינית. חשוב להבין שצריך לייצר שרטוט ברור, שמתאים את עצמו לצרכים ולציפיות שלכם, לפני שמגיעים לבקש אישורי בנייה ויוצאים לדרך.
  3. הפיקוח על ההתקדמות – לאורך כל שלבי הדרך, משרד אדריכלים נמצא בתמונה ומפקח על התקדמות העבודות, כדי לוודא שהעבודות הושלמו בהתאם לשרטוט.

מלווים אתכם לאורך כל שלבי הדרך, ובהצלחה

אם יש בעיה או אתגר שצריך לעמוד לנגד העיניים שלכם לאורך תהליך הבנייה של הנכס הוא הצורך למצוא את האיזון בין הציפייה לבין התוצר הסופי. שלב אחרי שלב, אנשי הצוות המקצועיים של משרד אדריכלים מסתכלים על הפרוייקט ומנסים לשכנע את התוצר הסופי לכדי שלמות, בשביל לאפשר לכם להנות מהנכס שאתם רוצים להשקיע בו כל כך הרבה. מה שאומר שאתם צריכים להרגיש חופשי לשוחח עם אנשי המקצוע, להעלות שאלות ותהיות, ולהבין מה אנשי המקצוע מנסים להשיג בכל החלטה שבאה לידי ביטוי לאורך הדרך. רק כך אתם תרגישו שאתם חלק אמיתי ומשמעותי מתהליך הבנייה ושיש לכם השפעה על התוצר הסופי.