בדיקת החזר מס איך עושים זאת נכון?

במידה ואתם חושבים כי אתם זכאים להחזר מס ממס ההכנסה אתם זקוקים לבדיקת החזר מס על מנת לדעת באופן בטוח לא מומלץ להגיש בקשה עצמאית אל רשות המיסים לפני שאתם יודעים בוודאות כי מגיע לכם החזר. כי לעיתים רבות אתם יכולים לגלות שלא רק שלא מגיע לכם החזר אלא יש לכם חוב. לכן במאמר זה ניתן לכם טיפים על מנת שתדעו איך לבצע את בדיקת החזר המס בצורה נכונה.

יש לבחור חברה שמתמחה בכך:

כאמור לא כדאי להגיש החזר מס למס ויש להיעזר בחברה שמומחית בכך לחברה יש ניסיון רב בהחזר מס והיא יודעת בדיוק אילו שאלות ואלו טפסים ניתן לשלוח על מנת לקבל את החזר המס המירבי ביותר.

להשתמש בסימולטור להחזר מס

רבים אינם יודעים כי חברות רבות מציעות מחשבון קל ופשוט ביותר לשימוש. ניתן להשתמש בסימולטור להחזרי מס בכל מקום ובכל זמן לאלו מכם שיש להם אינטרנט. אתם צריכים לענות על שאלות שונות כמו למשל: האם נולד ילד בשנה האחרונה, האם עבדתם אצל מעסיק אחד או יותר, האם שינתם מקום מגורים לישוב עם נקודות זכות ועוד שאלות שונות על השאלות האלו יש לענות בכן ולא והתשובה מגיעה מיידית.

במידה ואתם זכאים יש להשיג את כל המסמכים ולמלא טפסים

לאחר מכן כדאי לכם לבחור חברה שמתמחה בעניין כמו שתמצאו באתר https://www.taxfinance.co.il/ . החברה תבצע עבורכם את כל איסוף המסמכים המזכים אתכם בנקודות שונות. היא תמלא עבורכם את מסמכים ותשלח אותם למס הכנסה. חשוב לציין כי הטיפול עלול לערוך זמן רב, אך במידה ואתם זכאים הסכום יעבור ישירות לחשבון הבנק שלכם. לא כדאי לכם לבצע באופן עצמאי את בדיקת החזר המס אלא להיעזר בשירותיה של חברה לשם כך.