למה חשוב להשקיע גם בכל מה שקורה מחוץ למודל שלכם?

מעוניינים ליצור מודלים אדריכליים אשר יהיה מרשים מבחינה עיצובית ופונקציונלית? כדי להשיג את היעדים הללו עליכם לוודא כי אתם ניגשים אל ייצור המודל תוך כדי שאתם מבינים מה קורה בחוץ. בדרך זו יהיה ניתן ליצור מודל שמתכתב בצורה מושלמת עם הסביבה ומשיג את היעדים באופן מיטבי.

סביבת המודל – חלק משמעותי מהתוצר הסופי

כדי להבין באופן אמיתי כיצד צפוי המודל שלכם להיראות במציאות, עליכם לוודא כי אתם דואגים ליחס חשיבות מקסימלית לחלק החיצוני והסביבה של אותו מודל. השקעה מספקת בחלק החיצוני תאפשר לכם לדעת בצורה מדויקת יותר כיצד צפוי להיראות הפרויקט כאשר הוא יגיע לשלבי סיום ויהיה מדובר בעניין קריטי בעבור כל אדריכל.

השקיעו בסביבה של המודל שלכם

כדי להבטיח שהמודל ישולב בצורה הולמת והרמונית בסביבה, יהיה מוטב לוודא כי מקדישים תשומת לב רבה ככל הנדרש בסביבה בה נמצא אותו מודל. בדרך זו יהיה ניתן להיווכח כי יהיה המודל יצליח להשתלב בצורה המוצלחת ביותר והוא יהפוך לחלק אמתי מהסביבה.

הרי עליכם לזכור, מודל מוצלח מתחיל בראש ובראשונה מהשקעה נכונה שלכם בסביבה ויצירת שילוב הולם בינו ובין האלמנטים הקיימים. ראו לדוגמה בניית מודלים מקרטון ביצוע!

התכתבות מושלמת של המודל והחלק החיצוני

כאשר אתם משקיעים בחלק החיצוני או ביצירת המודל האדריכלי עצמו, עליכם לזכור דבר אחד פשוט. נסו ליצור הרמוניה מלאה בין המודל והחלק החיצוני וזאת כדי שהתוצר האדריכלי הסופי יהיה מרשים ויענה על הציפיות בצורה המלאה ביותר שישנה. כל אחד מכם שיעשה זאת יוכל לראות כי זו תהיה דרך מצוינת להשיג את היעדים האדריכליים ובגדול. פשוט צריכים להיות מודעים לכל ההיבטים הללו כאשר ניגשים לפרויקט ומודל חדש שיוצרים.