טיפים איך לעצב את הבית בסגנון כפרי

רוצים לעצב את הבית? ליהנות ממראה מיוחד ונעים אשר ישרה עליכם אווירה נעימה וחמימה? אוהבים את הסגנון הכפרי והחמים שמזמין אתכם ואת כל בני המשפחה ליהנות משעות של חוויה ויחד? בואו וקבלו טיפים לעיצוב הבית בסגנון כפרי.

כך מעצבים את הבית בסגנון כפרי

  • לפני הכול יש לזכור כי הרהיטים אמורים לשמש אתכם ברמה יומיומית. וזה אומר שעליהם להיות נוחים ופרקטיים. שיהיה מקום מתאים לכל פריט, שהמיטות תהיינה בגודל מתאים, שהמטבח יהיה מתוכנן היטב בהתאם לאופי השימוש שלכם. רק אחרי שאתם מגדירים היטב מה בדיוק אתם צריכים ואיזה סוג שימוש אתם מתעתדים לעשות במקום, אתם יכולים לעצב את הבית ואת חדריו.
  • תחת הכותרת סגנון כפרי ניתן להבחין בתת סגנונות מגוונים. כך שגם אחרי שהחלטתם מהו הסגנון הרצוי לכם ואתם ברורים עם עצמכם לגבי הסגנון הכפרי, יש לכם מגוון סגנונות לבחור מתוכם.
  • אמנם בעיצוב כפרי בוחרים לעיתים קרובות לעצב את הרהיטים בצבעים טבעיים שמאפיין ריהוט כפרי, אבל יחד עם זאת ניתן לבחור ברהיטים בצבעים בהירים כמו שמנת או לבן. הצבעים הללו מתקבלים נהדר בעיצוב הכפרי, ויוצרים את המראה הנפלא אליו שואפים להגיע. לכן לפני שבוחרים ומחליטים חשוב להחליט מהו הצבע הרצוי לכם בעיצוב הרהיטים הכפריים.
  • כדאי לדעת שעיצוב כפרי אמנם חותר להשיג מראה מיושן במידת מה, אבל אין זה אומר דבר באשר לעכשוויות של כל החלקים והאביזרים. כי ניתן לעצב מטבח או חדר כפרי, ולשלב את כל חלקי הפרזול העכשוויים ביותר. כך שאין סיבה לוותר על עכשוויות ועל קידמה, אם אתם אוהבים עיצוב כפרי זה לא אמור שצריך להתפשר על נוחות ועל עכשוויות – כי רהיטים כפריים בסגנון עכשווי משלבים פרזול מתקדם.
  • כדי שהרהיטים ימצאו חן בעיניכם לא מומלץ להיצמד לרהיט אותו אתם רואים בקטלוג, ולחקות אותו בצורה מדויקת אצלכם בבית. כיוון שככלות הכול יש הבדלים מהותיים בין דירה אחת לרעותה. כמו כן יש סגנונות רבים של טעמים ועיצובים. עליכם להתחבר לעיצוב מסוים ולעצב את הבית שלכם בסגנון זה.

אולי יעניין אתכם גם: רהיטים מברזל