מעצבים את הבית? 6 רעיונות לריהוט משלים!

אם אתם מעצבים את הבית, מטפחים את סביבת המגורים שלכם, או אפילו נכנסים לבית חדש – חשוב שתדעו כי ישנו ריהוט משלים שיעזור לכם לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר (ראו כאן), תוך קבלת סדר, ארגון ונוחות בעת עיצוב הבית.

כיום, כמעט כל מי שעובר לדירה חדשה או מעצב דירה קיימת, מחזיק בריהוט כמו מערכות ישיבה, מיטות, שולחנות, כסאות וכל מה שדרוש לריהוט הבית. אבל איזה אלמנטים יסייעו לכם לעצב את המבנה בשלמות? הנה רשימה של 6 רהיטים נוחים ושימושיים:

פינות אוכל מעוצבות – במידה וטרם הצטיידתם בפינת אוכל, מומלץ לבחור פינות אוכל מעוצבות אך גם כאלה שניתן באמצעותן לחסוך מקום ולבצע אחסון יעיל. כיום ישנן פינות אוכל בעלות חללי אחסון, פינות אוכל מתקפלות וכאלה בגדלים שונים המתאימים למרחבים קטנים.

קולבים לבגדים – קולבים לבגדים הם תמיד דבר שימושי בעיקר בימי החורף בהם אנו מחפשים מקום לתלות מעילים, תיקים, כובעים ומטריות. בחרו קולבים מעוצבים לעיצוב הבית ותוכלו לתלות כל פריט בצורה מסודרת.

ארונות נעליים – הנעליים שלנו נוטות להתפזר בבית במידה ואנו לא דואגים לארונות נעליים טובים. כדי לשמור על סדר במרחב, בחרו ארון נעליים שיכול להכיל את כמויות הנעליים שלכם ושל בני המשפחה. בכך אפשר ליהנות ממרחב מגורים נוח, נטול חפצים שיכולים לבלגן אותו או להעיק כאשר הם פזורים בבית.

קופסאות אחסון – גם קופסאות אחסון הן פריט חובה עבור מי שמבצע מעבר או עיצוב דירה מחדש. כדי ליהנות מעיצוב מושלם ללא חפצים המושלכים לכל עבר: מומלץ לבחור בקופסאות אחסון בגדלים מתאימים, בקופסאות שקופות, כמו גם כאלה על גלגלים שניתן לשלוף בקלות בעת הצורך.

שידות – שימו לב כי אתם מתאימים שידות שיסייעו לכם לשמור על הסדר גם בחדר השינה וגם בחדרי הילדים. שידות שמכילות את כל מה שאתם זקוקים לו ליד המיטה, ייסעו לכם לעשות סדר בבלגן בחדר השינה.

כונניות – כדי לעצב את הבית ולהקנות לו מראה מושלם, בחרו כונניות עבור ספרים, תקליטים וחפצי נוי. באמצעות פריטים אלה תוכלו לעצב בקלות כל מרחב וליהנות מסדר וניקיון בבית.