יתרונות של פניה אל קבלן שיפוצים מורשה

ניתן למצוא לא מעט יתרונות של פניה אל קבלן שיפוצים מורשה, כאשר היתרון המרכזי הוא כמובן עניין המקצועיות והאחריות האישית. כל מי ששוקל לבצע שיפוץ בדירה שלו, חייב לעבוד אך ורק עם קבלן מורשה, מנוסה ואחראי, בעל וותק וניסיון בתחום. לעומתו, אתם עלולים להיתקל בלא מעט חאפרים שישמחו לקחת את כספכם, ובתמורה לבצע עבודה בינונית במקרה הטוב. לכן חשוב לא להתפתות למחירים הנמוכים בצורה מחשידה, אלא להקפיד תמיד לעבוד אך ורק עם הטובים ביותר בתחום. קבלן מורשה הינו קבלן שקיבל את ההסמכה של המדינה, דבר שמאפשר לו להירשם בפנקס הקבלנים. זוהי הדרך הטובה ביותר להבדיל בין שיפוצניקים חובבניים, לבין בעלי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

כל הסיבות לפנות אך ורק אל קבלן שיפוצים מורשה

כאמור, קבלן מורשה הינו בעל מקצוע מוסמך (הכירו את אריק שיפוצים), שיוכל לנהל עבורכם את מהלך כל השיפוץ, תוך כדי העסקה של קבלני משנה שונים, כגון חשמלאים, אינסטלטורים, צבעים וכדומה. הוא זה שיהיה אחראי לטיב השיפוץ ולקצב ההתקדמות שלו, כך שאתם לא תצטרכו להתעסק כל פעם עם בעל מקצוע אחר. מעבר לכך, יש לזכור כי קבלן רשום נמצא תחת הפיקוח של רשם הקבלנים, כך שבמידה ותהיה בעיה כלשהי עם העבודה שלו, ניתן יהיה לפנות אל הרשם לצורך בירור העניין.

כדאי לזכור כי על מנת להירשם בפנקס הקבלנים, יש צורך לעבור דרך ארוכה ולא תמיד סימפטית במיוחד. כך שקבלן שמוכן לעבור את כל התהליך, יהיה ככל הנראה בעל מקצוע איכותי ומסור במיוחד לתחום העבודה שלו. קבלן מסוג זה ידע את כל תקנות הבטיחות השונות, כולל למשל את המרחק המינימלי שיש למקם נקודת חשמל ממקור מים. שיפוצניק פחות מקצועי לא ידע את הפרטים האלו, דבר שעלול לעלות לכם ביוקר בהמשך הדרך. הדבר נכון גם עבור כל מי שמעוניין להחליף את מערכת האינסטלציה הישנה שלו במערכת חדשה ומודרנית יותר. במקרה כזה, כדאי לשאול את הקבלן באיזו צנרת הוא מתכוון להשתמש לצורך השיפוץ. קבלן שיפוצים מורשה ומקצועי יבחר אך ורק בצנרות בעלות תו תקן ישראלי.