דיור מוגן ובתי אבות

לכל אחד מאיתנו עולות מחשבות על העתיד, על היום בו ההורים שלנו יזדקנו ואנחנו בתור הילדים, נאלץ לחיות עם חילופי תפקידים, למלא אחר תפקיד האחראי והדואג. כיום, ישנם קשישים רבים שמתגוררים לבדם בבית קטן ונאלצים למשוך את הזמן, להמתין זמן רב עד שהילדים והנכדים מגיעים לביקור ועד אז פשוט לחיות כל יום ביומו.

כיום כאשר יש כל כך הרבה אופציות מעולות עבור קשישים, שמעוניינים ליהנות מכל רגע עם אנשים בגילם, לחוות בכל יום חוויות חדשות, ליהנות מתרבות, פעילויות, חברה ותעסוקה, אין ספק כי מדובר בשינוי משמעותי עבור אותם קשישים שנאלצו בעבר לחיות לבדם ולייחל לכל ביקור. כיום, דיור מוגן ובתי אבות אלו לא מושגים שמצביעים על בית אבות חשוך ולא נעים, בו נמצאים רק קשישים מוגבלים ומאותגרים שאינם מסוגלים לאכול בעצמם, אלא בניין דירות מפנק עם חדר כושר, בריכה וכל האמצעים להם ניתן לצפות.

מגוון פעילויות מהנות

כיום, דיור מוגן ובתי אבות קיבלו משמעות אחרת לגמרי, מקום נעים ומהנה לחיות בו בתור פנסיונרים שכבר לא זקוקים לבית הגדול שדורש המון אחזקה. בתוך דיור מוגן ובתי אבות הדיירים מרגישים כמו בבית מלון, ללא צורך בתחזוקה אלא במימוש כל הפוטנציאל הטמון במקום בו הם נמצאים. לוח הזמנים של הדיירים מאוד צפוף ונראה כי בכל עת הם יכולים ליהנות מפעילות מסוימת, הצגות, פעילות גופנית, אורח חיים בריא, חברה ומשפחתיות יחד עם שאר הדיירים.

דירה פרטית לכל דייר

לכל דייר יש דירה משלו, לפי הגודל הרצוי, באפשרותו לטפח את הדירה ולהפוך אותה לחמימה וביתית עבורו. בדירה יש לחצן מצוקה למקרה חירום, באמצעותו נשלח צוות רפואי לבדוק את הדייר, ישנה גישה נוחה לנכים וכל הבית מעוצב בצורה שתאפשר נוחות מקסימאלית. אין ספק כי מדובר בבית הבראה מהנה ולא בבית אבות כפי שהיינו רגילים לראות בעבר. דיור מוגן עם בריכת שחייה גדולה, חדר כושר, אודיטוריום להופעות והרצאות ועוד אמצעים רבי שמעשירים עבור הדיירים את השהות. במידה ואתם מחפשים מקום נוח ומושלם עבור ההורים, דיור מוגן ובתי אבות הם כבר מזמן לא מה שחשבתם.