אירוח בקיבוץ

נופש ייחודי בקיבוץ קיבוץ איילת השחר, היה הראשון מסוגו בעולם וסייע בפיתוח החיים הקהילתיים המודרניים. קיבוץ הוא קהילה קולקטיבית המורכבת בדרך כלל מכ-100 מבוגרים, ילדים ובני נוער שחיים יחד בהרמוניה בין תושבים. לינה בקיבוץ אם התמזל מזלכם להתארח עם לינה בקיבוץ, תגלו במהרה שזו אחת מסביבות המגורים הייחודיות בישראל. הקיבוץ הוא ישוב קהילתי בו חיים … להמשך קריאהאירוח בקיבוץ

התקנת ג׳קוזי פינתי בחדר השינה

ג'קוזי פינתי

החלום שלכם היה שיום אחד יהיה לכם בחדר השינה ג׳קוזי מפנק, פינתי ואיכותי? אם כך, לא הגיע הזמן שתגשימו את החלום הזה? סביר להניח שגם אתם, כמו כל האנשים האחרים שחיים בעידן המודרני, עובדים קשה כדי לממן את חייכם. לכן מידי פעם חשוב גם לתת לעצמכם את הפינוקים שעליהם אתם חולמים ואם כל מה שתמיד … להמשך קריאההתקנת ג׳קוזי פינתי בחדר השינה

עבור מי מתאימות דירות נופש בפריז?

דירות נופש בפריז

דירות נופש בפריז מתאימות גם לזוגות הנופשים בפריז וגם למשפחות המגיעות לטייל בעיר. דירת נופש בפריז מיועדת למטיילים המגיעים לתקופה קצרה לעיר, אך רוצים ליהנות מהנוחות של דירה מאובזרת, וממחיר לא גבוה. ניתן למצוא דירות במרכז העיר, במרחק הליכה מאטרקציות מרכזיות כגון מגדל אייפל, הבסטיליה, השאנז אליזה, האופרה הישנה, נהר הסיין, המארה, וכנסיית נוטרדאם. גם … להמשך קריאהעבור מי מתאימות דירות נופש בפריז?

השכרת חדרים לטווח קצר

חדרים לפי שעה

אם החלטתם שאתם זקוקים לקצת שקט, לקצת פרטיות או לקצת שבירה של שגרת החיים המשמימה, בוודאי תשמחו לשמוע שיש לכם אפשרות של השכרת חדרים לטווח קצר. מאמר זה יעזור גם לכם להבין מדוע מדי שנה יותר ויותר אנשים שוכרים חדרים אלו.

להמשך קריאההשכרת חדרים לטווח קצר

גני שרונים

המקום האולטימטיבי עבור הגיל השלישי הוא ללא ספק גני שרונים, בית דיור מוגן ומפנק הנמצא בין נתניה לרעננה, בכניסה החדשה לישוב אבן יהודה, ישוב שקט, פסטורלי ויוקרתי שמייחד את המקום ומעניק לו אטרקטיביות ונגישות מכל מקום.

להמשך קריאהגני שרונים

דיור מוגן ובתי אבות

לכל אחד מאיתנו עולות מחשבות על העתיד, על היום בו ההורים שלנו יזדקנו ואנחנו בתור הילדים, נאלץ לחיות עם חילופי תפקידים, למלא אחר תפקיד האחראי והדואג. כיום, ישנם קשישים רבים שמתגוררים לבדם בבית קטן ונאלצים למשוך את הזמן, להמתין זמן רב עד שהילדים והנכדים מגיעים לביקור ועד אז פשוט לחיות כל יום ביומו.

להמשך קריאהדיור מוגן ובתי אבות