למה לגור בעיר חריש?

אין הרבה ערים בישראל שאפשר לומר עליהם שהם חדשות מהניילונים. חריש היא אחת כזו ולא סתם היא מרכזת אליה את רוב הזוגות הצעירים בארץ. דירות בחריש הן מהזולות ביותר בארץ – ביחס למיקום האסטרטגי של העיר הזו.

למה לגור בעיר חריש?

אין כמו לגור בעיר חדשה. כמה חדשה? אם מדברים על עיר בישראל שקיימת רק 10 שנים, זה אומר שלא כדאי לכם לפספס את ההזדמנות לעבור ולגור בעיר הזו. היא אחת מהערים היותר חדשות שיש בישראל והיא מפצה במיקום מדהים וקרוב לכל הערים המרכזיות בישראל.

בעיר חריש תוכלו לקבל את כל ההטבות שיש לעיר חדשה להציע. הזרימה של התושבים החדשים בפיתוח העיר והרווחה שיש לכל תושב בעיר.. אין באמת ערים שאפשר לומר עליהם שיש בהם הכל והכל כמו שיש בעיר מוצלחת כמו העיר חריש.

קרובה להכל

את חריש הכרתי מנסיעותי הרבים ברחבי הארץ. המיקום שלה כל כך טוב, עד שלא פעם אישתי ואני הרמנו טלפון לבירור על בתים פנויים בעיר המיוחדת הזו. לא רק אנחנו חשבנו לעבור לעיר הזו אלא רוב החברים שלנו עשו כך כשחלקם כבר גרים בה ומספרים על חיים אחרים לגמרי ממה שהכירו עד היום. 

הרווחה והפנאי שיש לתושבי חריש היא רבה ועצומה. לא סתם מאות זוגות עוברים לגור בחריש מידי חודש. מעבר לעובדה שהמחירים בה הם זולים ממש ביחס לאזור בו חריש ממוקמת, העיר הזו מאפשרת את הקלילות והזרימות שרק ערים חדשות יכולות להעניק לתושבים החדשים שלהם.

כמה עולה בית בחריש?

כמות יחידות הדיור שיש בעיר חריש היא רבה ועצומה. בכל פינה בעיר המתפתחת הזו ניתן לראות מגדלים חדשים שנבנו ואחרים שעדיין בבנייה. העיר חריש לא עוצרת ולא לרגע אחד מהבנייה המטורפת שלה, אם בבניינים רגילים ואם בבנייני בוטיק ורבים קומות.

מעבר לזה שהכל בעיר הזו הוא מאוד חדש, ניתן למצוא בה בתים בסגנונות מאוד מסוימים ומיוחדים שבוודאי תשמחו לראות. כלומר בניינים דמוי עתיק ומסוגננים ברמה הגבוהה ביותר.

באשר למחיר הבתים בחריש, ניתן למצוא בה בתים בני 4 ו- 5 חדרים בסביבות מיליון שקל. לא סכום מוכר בארץ לדירות כה גדולות.

בואו להתרשם מהעיר חריש

אם אתם בשלב של חיפוש הדירה הראשונה או העשירים שלכם, כדאי מאוד שתעשו סיבוב בעיר המיוחדת הזו – חריש. בעיר הזו תוכלו למצוא את כל מה שמשפחה צעירה ומבוגרת כאחד מחפשת. אין כמו להתרשם באופן פיזי מהמקום המיוחד הזה שכן מה שרואים בתמונות הוא תמיד משקר למציאות.

לכן, אם אתם חושבים להשקיע בבית או לקנות לעצמכם אחד כזה לפני פנייה אל חברת בנייה דונה, כדאי שתגיעו למקום עצמו ותתרשמו מעיר מיוחדת ומקסימה, מלאה באור וצמחייה, ואשר מכילה בה את כל המגזרים.